współpraca z AGAPE !!!

kim jesteśmy?

AGAPE to młody, ambitny i pełen pasji zespół. W seniorską piłkę gramy od 2013 roku. Obecnie, drużyna seniorów naszego klubu, bierze udział w organizowanych przez PZPN rozgrywkach ligowych na poziomie ligi okręgowej. Wiążemy z nią olbrzymie nadzieje na przyszłość i wierzymy w awans do wyższych klas rozgrywkowych.

co nas wyróżnia?

Dysponujemy ponadprzeciętnym potencjałem zawodniczym. Z szeregu wybitnych osobowości tworzymy jedną z najlepszych drużyn w lidze. Zawsze walczymy do końca i nigdy nie kalkulujemy. Swoje ambicje popieramy fachową wiedzą oraz ciężką pracą. Nie uznajemy drogi na skróty. Zwycięstwo jest dla nas ważne, ale nie kosztem stylu gry. Mamy swój charakter, z którego jesteśmy dumni. Ciężko pracujemy nad ugruntowaniem wartości marki AGAPE Białołęka. Nigdy się nie poddajemy. Jesteśmy ambitni, waleczni i nieustępliwi. Jesteśmy AGAPE!

współpraca …

W społeczeństwie, które podlega coraz częstszym i szybszym zmianom, oblicze sportu również ewoluuje. W XXI wieku, gdy kluczowym zagadnieniem jest wzrost gospodarczy, wpływ podmiotów ekonomicznych na sport również zyskuje na znaczeniu.

Chcąc stworzyć dogodne warunki do szkolenia i rozwoju utalentowanych zawodników oraz umożliwić im osiąganie najlepszych możliwych rezultatów, musimy liczyć na wsparcie i zaangażowanie finansowe podmiotów gospodarczych.

Z niekłamaną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy przy realizacji planu rozwojowego dynamicznie rozwijającej się drużyny piłkarskiej AGAPE Białołęka.

oferujemy …

Od lat marketing sportowy jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi umacniania pozytywnego wizerunku firmy. Dostrzegając możliwość czerpania obustronnych korzyści wynikających z długofalowej i konsekwentnie zaplanowanej współpracy oferujemy Państwu możliwość reklamy wizualnej Państwa marki:

  • na koszulkach meczowych – nasza reprezentacja, będąca jednocześnie dumą i wizytówką Akademii Piłkarskiej AGAPE, bierze udział w rozgrywkach organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie tylko na terenie Warszawy, lecz całego województwa. Przez co wizerunek AGAPE wraz ze współpracującymi z nią przedsiębiorcami rozpoznawalny jest na terenie całego Mazowsza, a w przyszłości jeszcze dalej;
  • na koszulkach treningowych i dresach klubowych – to skuteczna reklama wizerunku wśród kilkuset adeptów grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka oraz ich rodzin;
  • na banerach reklamowych na warszawskiej AWF – obiekt przy ul. Marymonckiej 34, to doskonały punkt, na którym odbywają się nie tylko mecze ligowe AGAPE, ale też wiele imprez akademickich.
  • na stronie internetowej www.agape.warszawa.pl – serwis odwiedzany jest kilkanaście tysięcy razy w miesiącu i jego popularność wciąż rośnie

Głęboko wierzymy, iż niniejsza oferta współpracy znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz mieści się w zakresie celów marketingowych Państwa Firmy. Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.


Z wyrazami szacunku,
Prezes AP AGAPE Białołęka
Andrzej Telakowiec
kom. +48 602-774-254
email: andrzej.agape@op.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *