sezon 2017/2018

Tabela rozgrywek „Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej”

Warszawa: Klasa okręgowa grupa 1 (sezon: 2017/2018)

Aktualizacja: 15.10.2017

   kolpktzwrmpobr
1



SS HUTNIK
Warszawa (s)
1130100145:9
2



MLKS VICTORIA II
Sulejówek
112891141:11
3



MUKS UNIA
Warszawa (s)
112581229:9
4



AP MARCOVIA 2000
Marki
112062320:17
5



ESCOLA
Varsovia (b)
111954236:21
6



WRKS OLIMPIA
Warszawa
111853320:21
7



KS DĄB
Wieliszew
111752424:25
8



TKS BÓBR
Tłuszcz
111651522:24
9



AP AGAPE
Białołęka
111543426:27
10



SOKÓŁ OSIR
Serock
111341631:26
11



LKS MAZUR II
Karczew (b)
111341622:24
12



ŁKS PROMNIK
Łaskarzew
111132621:22
13



UKS BŁYSKAWICA
Warszawa
111031719:31
14



NOSIR ŚWIT II
Nowy Dwór Mazowiecki
111031716:33
15



MKRS WISŁA
Maciejowice (b)
11721812:49
16



BUG II
Wyszków (b)
110001117:52


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Jesień 2017

Aktualizacja: 14.10.2017

kolgospodarzegościedatalokalizacjastrzelstracpktszczegóły
1WISŁA
Maciejowice
AGAPE
Białołęka
13.08 (n)
17:30
Maciejowice,
ul. Łaskarzewska
221link
2AGAPE
Białołęka
HUTNIK
Warszawa
19.08 (s)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
260link
3BŁYSKAWICA
Warszawa
AGAPE
Białołęka
27.08 (n)
16:00
Warszawa,
ul. Kawęczyńska 44
323link
4AGAPE
Białołęka
OLIMPIA
Warszawa
30.08 (śr)
17:30
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
221link
5MAZUR II
Karczew
AGAPE
Białołęka
03.09 (n)
12:00
Karczew,
ul. Trzaskowskich 1
221link
6AGAPE
Białołęka
PROMNIK
Warszawa
09.09 (s)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
150link
7BUG II
Wyszków
AGAPE
Białołęka
17.09 (n)
16:30
Wyszków,
ul. Kościuszki 54
403link
8AGAPE
Białołęka
BÓBR
Tłuszcz
23.09 (s)
10:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
413link
9ESCOLA
Varsovia
AGAPE
Białołęka
01.10 (n)
11:00
Warszawa,
ul. Fleminga 2
230link
10AGAPE
Białołęka
DĄB
Wieliszew
07.10 (s)
10:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
230link
11UNIA
Warszawa
AGAPE
Białołęka
14.10 (s)
16:00
Warszawa,
ul. Obrońców Tobruku 11
213
12AGAPE
Białołęka
SOKÓŁ
Serock
21.10 (s)
10:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
13VICTORIA II
Sulejówek
AGAPE
Białołęka
29.10 (n)
13:30
Sulejówek,
ul. Krasińskiego 6
14AGAPE
Białołęka
MARCOVIA
Marki
04.11 (s)
15ŚWIT II
Nowy Dwór Mazowiecki
AGAPE
Białołęka
12.11 (n)
11:00
Nowy Dwór Maz.
ul. Sportowa 66
262715


Tabela Strzelców reprezentacji AGAPE

sezon 2017/2018 (jesień 2017)

Aktualizacja: 14.10.2017

  WISHUTBŁYOLMMAZPRMBUGBBRESCDĄBUNIMARVICSOKŚWTrazem
1Langowski Krzysztof212117
2Jankowski
Kamil
111115
3Ziółkowski
Daniel
1113
4Gmurczyk Patryk112
4Kawka
Maciej
112
4Mańk Paweł22
4Siedlecki Grzegorz
112
5Gałązka Maciej11
5Płatek
Piotr
11
5Wilczewski Patryk11


Wyniki wszystkich spotkań

Jesień 2017

Aktualizacja: 15.10.2017

drużynaAGPBŁSBBRBUGDĄBESCHUTMARMAZOLMPRMSOKŚWIUNIVICWISbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------3:24:14:02:32:32:62:22:21:52:12:226:271143415
BŁYSKAWICA
Warszawa
2:3---------5:21:10:71:32:30:43:00:42:33:119:311131710
BÓBR
Tłuszcz
1:4---------1:31:43:21:43:0
(0:1)
1:13:27:11:00:322:241151516
BUG II
Wyszków
0:42:5---------0:22:42:32:63:42:60:42:92:517:541100110
DĄB
Wieliszew
3:23:12:0---------6:01:41:45:10:71:11:41:124:251152417
ESCOLA
Varsovia
3:21:14:14:20:6---------3:34:01:12:20:314:036:211154219
HUTNIK
Warszawa
6:27:02:34:1---------1:01:08:03:06:24:13:045:911100130
MARCOVIA
Marki
3:14:13:23:30:1---------2:10:02:00:31:42:120:171162320
MAZUR II
Karczew
2:23:26:20:40:11:2---------1:42:00:32:45:022:241141613
OLIMPIA
Warszawa
2:24:00:3
(1:0)
4:10:80:0---------2:22:12:00:34:220:221153318
PROMNIK
Łaskarzew
5:1 1:11:50:30:22:2---------3:12:30:12:35:021:221132611
SOKÓŁ
Serock
2:34:37:01:12:64:11:21:3---------7:02:30:431:261141613
ŚWIT II
NDM
0:31:76:21:11:43:00:20:23:20:7---------1:316:331131710
UNIA
Warszawa
1:24:00:14:04:12:24:13:01:03:2---------3:029:91181225
VICTORIA II
Sulejówek
3:23:09:21:13:01:24:23:03:24:0---------7:041:111191128
WISŁA
Maciejowice
2:21:35:20:140:30:52:40:53:10:30:7---------13:49112187