sezon 2016/2017

Wyniki spotkań barażowych o utrzymanie w Lidze Okręgowej

Warszawa: Klasa okręgowa grupa 1 (sezon: 2016/2017)

Aktualizacja: 24.06.2017

gospodarzegościedatalokalizacjawynikstrzelcy
AGAPE
Białołęka
PROMYK
Nowa Sucha
28.06.2017 (Śr)
18:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
1:0
(0:0)
Patryk Gmurczyk
PROMYK
Nowa Sucha
AGAPE
Białołęka
24.06.2017 (S)
17:00
Nowa Sucha
ul. Nowa Sucha 22c
0:4
(0:3)
Krzysztof Langowski
Krzysztof Langowski
Daniel Ziółkowski
Hubert Kiliś


Tabela rozgrywek „Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej”

Warszawa: Klasa okręgowa grupa 1 (sezon: 2016/2017)

Aktualizacja: 17.06.2017

   kolpktzwrmpobr
1



KS DRUKARZ
Warszawa (b)
3071225367:30
2



SOKÓŁ OSIR
Serock
3056175862:33
3



AP MARCOVIA 2000
Marki
3056175878:53
4



WRKS OLIMPIA
Warszawa (b)
30541731065:39
5



KS DĄB
Wieliszew
3053165972:47
6



MLKS VICTORIA II
Sulejówek (b)
30491541173:51
7



UKS BŁYSKAWICA
Warszawa (b)
30461371060:54
8



TKS BÓBR
Tłuszcz
30461441280:61
9



ŁKS PROMNIK
Łaskarzew
30451361153:42
10



NOSIR ŚWIT II
Nowy Dwór Mazowiecki
3045129967:64
11



AP AGAPE
Białołęka
30431411561:52
12



KS LEGIONOVIA II
Legionowo
30421261266:47
13



UKS AMUR
Wilga (b)
3027761762:104
14



KS VULCAN
Wólka Mlądzka
3025671751:91
15



PSS LEGION
Warszawa
3015291946:94
16



CKKS SOKÓŁ
Celestynów (b)
305122725:126


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Wiosna 2017

Aktualizacja: 17.06.2017

kolgospodarzegościedatalokalizacjastrzelstracpktszczegóły
16AGAPE
Białołęka
VICTORIA II
Sulejówek
18.03.2017 (S)
15:00
Warszawa,
ul. Łabiszyńska 20
030link
17PROMNIK
Łaskarzew
AGAPE
Białołęka
26.03.2017 (N)
15:00
Łaskarzew,
ul. Kusocińskiego 10
020link
18AGAPE
Białołęka
BŁYSKAWICA
Warszawa
01.04.2017 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
0 (1)3 (1)0 (1)link
19VULCAN
Wólka Mlądzka
AGAPE
Białołęka
08.04.2017 (S)
16:00
Otwock,
ul. Wspaniała 5
323link
20AGAPE
Białołęka
SOKÓŁ
Serock
14.04.2017 (P)
17:30
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
213link
21LEGIONOVIA II
Legionowo
AGAPE
Białołęka
23.04.2017 (N)
11:00
Legionowo,
ul. Parkowa 27A
010link
23DRUKARZ
Warszawa
AGAPE
Białołęka
06.05.2017 (S)
12:00
Warszawa,
Park Skaryszewski
240link
24AGAPE
Białołęka
AMUR
Wilga
13.05.2017 (S)
15:30
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
413link
22AGAPE
Białołęka
BÓBR
Tłuszcz
17.05.2017 (Śr)
17:30
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
150link
25DĄB
Wieliszew
AGAPE
Białołęka
20.05.2017 (S)
17:00
Wieliszew,
ul. Modlińska 65
221link
26AGAPE
Białołęka
LEGION
Warszawa
24.05.2017 (Śr)
18:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
723link
27OLIMPIA
Warszawa
AGAPE
Białołęka
27.05.2017 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Górczewska 56/60
313link
28AGAPE
Białołęka
CKKS
SOKÓŁ
04.06.2017 (N)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
813link
29ŚWIT II
Nowy Dwór Maz.
AGAPE
Białołęka
10.06.2017 (S)
11:00
Nowy Dwór Mazowiecki,
ul. Sportowa 66
010link
30AGAPE
Białołęka
MARCOVIA
Marki
17.06.2017 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Obrońców Tobruku 11
203link
342922


Tabela Strzelców reprezentacji AGAPE

sezon 2016/2017 (wiosna 2017)

Aktualizacja: 17.06.2017

  jesieńVICPRMBŁSVULSSRLGVDRKAMRBBRDĄBLGNOLMSCSSWIMRCrazem
1Langowski Krzysztof311132112
2Gmurczyk Patryk11112118
3Telakowiec Mateusz55
3Wilczewski Patryk3115
4Janusiński Sebastian44
4Ruslan
Koshil
0134
4Markiewicz Łukasz44
4Martynov Vladyslav44
5Siedlecki Grzegorz
1113
6Gałązka Maciej112
6Mandryk
Vitalii
022
6Mańk
Paweł
112
6Ziółkowski Daniel
0112
7Drozdowicz
Kacper
011
7Gojko Mirosław00(1)11
7Niedźwiedź
Łukasz
011
7Paluchowski Maciej
011


Wyniki wszystkich spotkań

Wiosna 2017

Aktualizacja: 17.06.2017

drużynaAGPAMRBŁSBBRDĄBDRKLGNLGVMRCOLMPRMSCESSEŚWTVCTVULbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------4:10:3 (1:1)1:52:22:47:20:12:03:10:28:12:10:10:33:234:291571722
AMUR
Wilga
1:4---------1:14:30:40:24:21:50:82:12:28:20:44:40:35:332:481553618
BŁYSKAWICA
Warszawa
3:0(1:1)1:1---------5:01:71:35:11:13:12:30:43:10:32:22:11:130:291564522
BÓBR
Tłuszcz
5:13:40:5---------1:30:11:04:37:10:33:26:15:12:23:35:135:311582526
DĄB
Wieliszew
2:24:07:13:1---------1:46:13:00:13:31:13:00:33:10:4
(1:4)
3:039:231583427
DRUKARZ
Warszawa
4:22:03:11:04:1---------4:13:23:23:13:02:02:21:73:12:140:2115131140
LEGION
Warszawa
2:72:41:50:11:61:4---------3:32:20:41:23:20:53:32:63:324:571513109
LEGIONOVIA
Legionowo
1:05:11:13:40:32:33:3---------0:21:33:05:00:47:00:13:334:281553718
MARCOVIA
Marki
0:28:01:31:71:02:32:22:0---------1:52:16:01:32:23:04:136:291572623
OLIMPIA
Warszawa
1:31:23:23:03:31:34:03:15:1---------0:24:00:12:04:13:137:201591528
PROMNIK
Łaskarzew
2:02:24:02:31:10:32:10:31:22:0---------5:00:22:21:52:426:281553718
SOKÓŁ
Celestynów
1:82:81:31:60:30:22:30:50:60:40:5---------0:21:21:12:311:611501141
SOKÓŁ
Serock
1:24:03:01:53:02:25:04:03:11:02:02:0---------3:21:03:138:1415121237
ŚWIT
NDM
1:04:42:22:21:37:13:30:72:20:22:22:12:3---------1;22:231:361537516
VICTORIA II
Sulejówek
3:03:01:23:34:0
(4:1)
1:36:21:00:31:45:11:10:12:1---------3:334:231573524
VULCAN
Wólka Ml.
2:33:51:11:50:31:23:33:31:41:34:23:21:32:23:3---------29:441525811


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Jesień 2016

Aktualizacja: 11.11.2016

kolgospgościedatalokalizacjastrzelstracpktszczegóły
1VICTORIA II
Sulejówek
AGAPE
Białołęka
17.08.2016 (Śr)
17:30
Sulejówek,
ul. Krasińskiego 6
120link
2AGAPE
Białołęka
PROMNIK
Łaskarzew
21.08.2016 (N)
15:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
120link
3BŁYSKAWICA
Warszawa
AGAPE
Białołęka
28.08.2016 (N)
15:00
Warszawa,
ul. Kawęczyńska 44
230link
4AGAPE
Białołęka
VULCAN
Wólka Mlądzka
31.08.2016 (Śr)
17:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
303-
5SOKÓŁ
Serock
AGAPE
Białołęka
03.09.2016 (S)
17:00
Serock,
ul. Pułtuska 47
313link
6AGAPE
Białołęka
LEGIONOVIA II
Legionowo
10.09.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
103link
7BÓBR
Tłuszcz
AGAPE
Białołęka
18.09.2016 (N)
17:00
Tłuszcz,
ul. Polna 1
213link
8AGAPE
Białołęka
DRUKARZ
Warszawa
24.09.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
503link
9AMUR
Wilga
AGAPE
Białołęka
02.10.2016 (N)
15:00
Wilga,
ul. Szpaka 1
020link
10AGAPE
Białołęka
DĄB
Wieliszew
08.10.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
120link
11LEGION
Warszawa
AGAPE
Białołęka
15.10.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Kołowa 18
203link
12AGAPE
Białołęka
OLIMPIA
Warszawa
22.10.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
020link
13CKKS
SOKÓŁ
AGAPE
Białołęka
30.10.2016 (N)
13:30
Otwock,
ul. Sportowa 1
213link
14AGAPE
Białołęka
ŚWIT II
Nowy Dwór Maz.
05.11.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
130link
15MARCOVIA
Marki
AGAPE
Białołęka
11.11.2016 (P)
11:00
Marki,
ul. Wspólna 12
340link
272321


Tabela Strzelców reprezentacji AGAPE

sezon 2016/2017 (jesień 2016)

Aktualizacja: 11.11.2016

  VICPRMBŁSVULSSRLGVBBRDRKAMRDĄBLGNOLMSCSSWIMRCrazem
1Telakowiec Mateusz11125
2Janusiński Sebastian1124
2Markiewicz Łukasz11114
2Martynov Vladyslav11114
3Langowski Krzysztof1113
3Wilczewski Patryk1113
4Gałązka Maciej11
4Gmurczyk Patryk11
4Mańk Paweł11
4Siedlecki Grzegorz
11


Wyniki wszystkich spotkań

Jesień 2016

Aktualizacja: 13.11.2016

drużynaAGPAMRBŁSBBRDĄBDRKLGNLGVMRCOLMPRMSCESSEŚWTVCTVULbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------0:22:32:11:25:02:01:03:40:21:22:13:11:31:23:027:231570821
AMUR
Wilga
2:0---------0:71:41:40:3 (w)3:30:3 (w)3:82:21:46:22:24:64:51:328:561523109
BŁYSKAWICA
Warszawa
3:27:0---------1:34:20:42:02:22:21:50:02:13:00:13:20:130:251573524
BÓBR
Tłuszcz
1:24:13:1---------4:30:23:32:31:20:13:25:02:33:31:03:435:301562720
DĄB
Wieliszew
2:14:12:43:4---------0:01:02:43:10:21:03:21:12:35:14:132:251582526
DRUKARZ
Warszawa
0:53:0 (w)4:02:00:0---------2:00:02:00:22:05:00:03:03:11:125:91594231
LEGION
Warszawa
0:23:30:23:30:10:2---------2:42:43:51:02:20:21:22:23:322:37151598
LEGIONOVIA
Legionowo
0:13:0 (w)2:23:24:20:04:2---------0:02:00:110:00:34:10:3 (w)0:232:191573524
MARCOVIA
Marki
4:38:32:22:11:30:24:20:0---------2:00:06:11:03:03:25:441:2315103233
OLIMPIA
Warszawa
2:02:25:11:02:02:04:30:20:2---------1:24:01:10:10:53:0 (w)27:191582526
PROMNIK
Łaskarzew
2:14:10:02:30:10:20:11:00:02:1---------6:01:02:23:14:127:141583427
SOKÓŁ
Celestynów
1:22:61:20:52:30:52:20:101:60:40:6---------1:31:60:53:014:651511134
SOKÓŁ
Serock
1:32:20:33:21:10:02:03:00:11:10:13:1---------0:10:27:123:191554619
ŚWIT
NDM
3:16:41:03:33:20:32:11:40:31:02:26:11:0---------2:35:136:281582429
VICTORIA II
Sulejówek
2:15:42:30:11:51:32:23:0 (w)2:35:01:35:02:03:2---------5:039:271581625
VULCAN
Wólka Ml.
0:33:11:04:31:41:13:32:04:50:3 (w)1:40:31:71:50:5---------22:471542914