sezon 2015/2016

Tabela rozgrywek „Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej”

Warszawa: Klasa okręgowa grupa 1 (sezon: 2015/2016)

Aktualizacja: 18.06.2016

   kolpktzwrmpobr
1



KS GROM
Warszawa
3064197469:35
2



ŁKS PROMNIK
Łaskarzew (b)
3057176760:30
3



AP MARCOVIA 2000
Marki (b)
30561821075:51
4



KS DĄB
Wieliszew
3055167767:43
5



KS LEGIONOVIA II
Legionowo
3054166888:40
6



NOSIR ŚWIT II
Nowy Dwór Mazowiecki
30501551066:45
7



SOKÓŁ OSIR
Serock
30491551060:46
8



TKS BÓBR
Tłuszcz
30471451179:69
9



AP AGAPE
Białołęka
(b)
30431341367:64
10



KS VULCAN
Wólka Mlądzka
30391091064:59
11



PSS LEGION
Warszawa
30381081258:75
12



MKS JÓZEFOVIA
Józefów
30381081243:49
13



PKS
Radość
3033961551:67
14



RKS BÓR
Regut
3030931847:75
15



GKS WILGA II
Garwolin (b)
3011322521:106
16



ŁKS
Łochów
3011252334:65


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Wiosna 2016

Aktualizacja: 18.06.2016

kolgospgościedatalokalizacjastrzelstracpkt
16DĄB
Wieliszew
AGAPE
Białołęka
20.03.2016 (N)
14:00
Wieliszew,
ul. Modlińska 65
111
17AGAPE
Białołęka
LEGION
Warszawa
23.03.2016 (Ś)
20:30
Warszawa,
ul. Fleminga 2
213
19AGAPE
Białołęka
SOKÓŁ
Serock
09.04.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
120
18WILGA II
Garwolin
AGAPE
Białołęka
13.04.2016 (Ś)
17:00
Garwolin,
ul. Sportowa 34
303 (w)
20BÓBR
Tłuszcz
AGAPE
Białołęka
16.04.2016 (S)
13:00
Tłuszcz,
ul. Polna 1
331
21ŚWIT II
Nowy Dwór Mazowiecki
AGAPE
Białołęka
23.04.2016 (S)
12:15
Nowy Dwór Maz.
ul. Sportowa 66
130
22AGAPE
Białołęka
PROMNIK
Łaskarzew
28.04.2016 (C)
20:30
Warszawa,
ul. Łabiszyńska 20
213
23BÓR
Regut
AGAPE
Białołęka
07.05.2016 (S)
16:00
Regut,
ul. Turystyczna
413
24AGAPE
Białołęka
MARCOVIA
Marki
14.05.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
040
25JÓZEFOVIA
Józefów
AGAPE
Białołęka
21.05.2016 (S)
15:00
Józefów,
ul. Dolna 19
441
26AGAPE
Białołęka
ŁKS
Łochów
25.05.2016 (Ś)
18:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
1003
27PKS
Radość
AGAPE
Białołęka
28.05.2016 (S)
17:15
Radość,
ul. Wielowiejska
313
28AGAPE
Białołęka
VULCAN
Wólka Mlądzka
02.06.2016 (C)
18:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
111
29LEGIONOVIA II
Legionowo
AGAPE
Białołęka
11.06.2016 (S)
11:00
Legionowo,
ul. Parkowa 27A
313
30AGAPE
Białołęka
GROM
Warszawa
18.06.2016 (S)
11:00
Warszawa,
ul. Marymoncka 34
120
392525


Tabela Strzelców reprezentacji AGAPE

sezon 2015/2016

Aktualizacja: 18.06.2016

  jesieńDĄBLGNSOKWILBBRŚWIPROBÓRMRCJÓZŁOCRADVULLGVGRMrazem
1Szewczyk Rafał311 (walkower - br. anul)113312
2Langowski Krzysztof71 (walkower - br. anul)119
3Siedlecki Grzegorz
41117
4Ludynia Daniel55
4Telakowiec Mateusz111115
5Gmurczyk Patryk11114
5Łukasz Markiewicz-314
6Janusiński Sebastian-213
6Fogler Aleksander-1113
6Rojek Marcin33
7Brzozowski Patryk112
7Drozdowicz Kacper-112
7Dulat Adrian22
8Gałązka Maciej-11
8Szewczyk Marcin-11 (walkower - br. anul)1
8Walętrzak Michał11


Wyniki wszystkich spotkań

Wiosna 2016

Aktualizacja: 18.06.2016

drużynaAGPBBRBÓRDĄBGRMJÓZLGNLGVŁOCMRCPKSPROSOKŚWIVULWILbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------3:34:11:11:24:42:13:110:00:43:12:11:21:31:13:0 (w)39:251574425
BÓBR
Tłuszcz
3:3---------4:36:31:51:23:51:04:31:53:55:26:23:13:08:042:391591528
BÓR
Regut
1:43:4---------0:40:30:11:23:13:24:64:00:52:10:33:22:026:381560918
DĄB
Wieliszew
1:13:64:0---------1:13:0 (w)2:22:22:02:44:22:10:01:21:25:033:231565422
GROM
Warszawa
2:15:13:01:1---------3:06:01:06:20:02:00:12:23:11:13:138:1115104134
JÓZEFOVIA
Józefów
4:42:11:00:3 (w)0:3---------1:11:52:00:40:01:21:11:12:06:222:271555520
LEGION
Warszawa
1:25:32:12:20:61:1---------0:45:20:11:11:10:70:11:55:224:3915441016
LEGIONOVIA
Legionowo
1:30:11:32:20:15:14:0---------10:21:25:12:20:30:01:03:0 (w)35:211563621
ŁKS
Łochów
0:103:42:30:22:60:22:52:10---------2:63:41:01:12:21:11:222:581513116
MARCOVIA
Marki
4:05:16:44:20:04:01:02:16:2---------2:12:15:01:44:30:046:1915122138
PKS
Radość
1:35:30:42:40:20:01:11:54:31:2---------0:11:41:53:04:224:391542914
PROMNIK
Łaskarzew
1:22:55:01:21:02:11:12:20:11:21:0---------2:10:03:11:023:181573524
SOKÓŁ
Serock
2:12:61:20:02:21:17:03:01:10:54:11:2---------3:11:44:132:271564522
ŚWIT
NDM
3:11:33:02:11:31:11:00:02:24:15:10:01:3---------0:31:025:191574425
VULCAN
Wólka Ml.
1:10:32:32:11:10:25:10:11:13:40:31:34:13:0---------3:126:261553717
WILGA
Garwolin
0:3 (w)0:80:20:51:32:62:50:3 (w)2:10:02:40:11:40:11:3---------11:491511134


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Jesień 2015

Aktualizacja: 14.11.2015

kolrywaldatastrzelstracpkt
1DĄB Wieliszew16.08.2015230
2LEGION Warszawa20.08 2015360
3WILGA II Garwolin26.08.2015120
4SOKÓŁ Serock29.08.2015140
5BÓBR Tłuszcz02.09.2015543
6ŚWIT II Nowy Dwór Mazowiecki06.09.2015240
7PROMNIK Łaskarzew13.09.2015103
8BÓR Regut20.09.2015130
9MARCOVIA Marki26.09.2015313
10JÓZEFOVIA Józefów04.10.2015313
11ŁKS Łochów11.10.2015213
12PKS Radość18.10.2015050
13VULCAN Wólka Mlądzka24.10.2015413
14LEGIONOVIA II Legionowo08.11.2015030
15GROM Warszawa14.11.2015010
283918


Tabela Strzelców

Jesień 2015

Aktualizacja: 08.12.2015

  DĄBLGNWILSOKBBRŚWIPROBÓRMRCJÓZŁOCRADVULLGVGRMrazem
1Langowski Krzysztof13217
2Ludynia Daniel11125
3Siedlecki Grzegorz

1214
4Rojek Marcin1113
4Szewczyk Rafał1113
5Dulat Adrian112
6Brzozowski Patryk11
6Gmurczyk Patryk11
6Telakowiec Mateusz11
6Walętrzak Michał11


Wyniki wszystkich spotkań

Jesień 2015

Aktualizacja: 15.11.2015

drużynaAGPBBRBÓRDĄBGRMJÓZLGNLGVŁOCMRCPKSPROSOKŚWIVULWILbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------5:41:32:30:13:13:60:32:13:10:51:01:42:44:11:228:391560918
BÓBR
Tłuszcz
4:5---------3:33:62:21:13:20:13:0 (wo)3:20:00:40:3 (wo)0:13:02:027:301554619
BÓR
Regut
3:13:3---------0:11:40:12:20:32:24:31:40:20:21:42:52:021:371533912
DĄB
Wieliszew
3:26:31:0---------1:01:05:22:41:03:01:20:20:05:32:23:034:2015102332
GROM
Warszawa
1:02:24:10:1---------3:21:10:82:01:02:13:11:32:13:36:031:241593330
JÓZEFOVIA
Józefów
1:31:11:00:12:3---------1:21:13:0 (wo)4:10:00:41:32:01:23:121:221553718
LEGION
Warszawa
6:32:32:22:51:12:1---------1:63:22:34:31:12:11:22:23:134:361564522
LEGIONOVIA
Legionowo
3:01:03:04:28:01:16:1--------- 4:04:02:21:30:15:34:47:253:1915103233
ŁKS
Łochów
1:20:3 (wo)2:20:10:20:3 (wo)2:30:4---------1:32:12:61:20:3 (wo)1:10:112:371512125
MARCOVIA
Marki
1:32:33:40:30:11:43:20:43:1---------2:11:22:02:12:37:029:321560918
PKS
Radość
5:00:04:12:11:20:03:42:21:21:2---------0:52:12:20:54:127:281554619
PROMNIK
Łaskarzew
0:14:02:02:01:34:01:13:16:22:15:0---------4:22:00:01:137:1215103133
SOKÓŁ
Serock
4:13:0 (wo)2:00:03:13:11:21:02:10:21:22:4---------0:33:23:028:191591528
ŚWIT
NDM
4:21:04:13:51:20:22:13:53:0 (wo)1:22:20:23:0---------5:29:041:261581625
VULCAN
Wólka Ml.
1:40:35:22:23:32:12:24:41:13:25:00:02:32:5---------6:138:331556421
WILGA
Garwolin
2:10:20:20:30:61:31:32:71:00:71:41:10:30:91:6---------10:571521127