sezon 2014/2015

Tabela rozgrywek „Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej”

Warszawa: Klasa „A” grupa 1 (sezon: 2014/2015)

Aktualizacja: 2015.06.21

 kolpktzwrmpobr
AP Marcovia Marki26642042100:41
AP Agape Białołęka26622024102:34
UKS Błyskawica Warszawa2658184476:34
RKS Mazur Radzymin2651163771:48
MKS Wicher Kobyłka26401241045:43
MKS Hutnik II Warszawa2638108861:50
GKS Korona Jadów26341111439:56
WKS Rząśnik2633961148:53
KS Łomianki II26321021452:50
PWKS Huragan II SKOK Wołomin2632951248:58
GKS Dąbrówka2626821640:58
KS Wkra Pomiechówek2624731639:74
KP Rządza Załubice2621631731:73
KS Wisła Jabłonna267212330:110


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Wiosna 2015

Aktualizacja: 2015.06.18

kolrywaldatastrzelstracpkt
14AP Marcovia Marki28.03.2015323
15WKS Rząśnik02.04.2015323
16UKS Błyskawica W-wa12.04.2015111
17RKS Mazur Radzymin18.04.2015230
18PWKS Huragan II SKOK Wołomin26.04.2015313
19MKS Wicher Kobyłka30.04.2015303
20MKS Hutnik W-wa10.05.2015230
21KS Wkra Pomiechówek16.05.2015613
22KS Wisła Jabłonna24.05.20151413
23KS Łomianki II02.06.2015313
24KP Rządza Załubice07.06.20151103
25GKS Korona Jadów14.06.2015643
26GKS Dąbrówka18.06.2015203
591931


Wyniki wszystkich spotkań

Wiosna 2015

Aktualizacja: 2015.06.21

drużynaAGPBŁSDĄBHURHUTKORŁOMMRCMAZRZDRZŚWICWISWKRbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------1:12:03:12:36:43:13:22:311:03:23:014:16:159:1913101231
Błyskawica
Warszawa
1:1---------3:23:12:34:01:16:34:34:21:11:25:36:341:251383227
GKS
Dąbrówka
0:22:3---------2:30:50:12:12:31:11:33:12:10:53:018:291341813
Huragan II
Wołomin
1:31:33:2---------4:14:22:41:50:26:10:20:15:11:228:291350815
Hutnik II
Warszawa
3:23:25:01:4---------0:30:12:28:12:30:11:12:03:330:231353518
Korona
Jadów
4:60:41:02:43:0---------0:50:32:83:12:11:22:00:220:361350815
KS
Łomianki II
1:31:11:24:21:05:0---------3:42:41:02:30:13:15:329:241361619
Marcovia
Marki
2:33:63:25:12:23:04:3---------2:06:12:24:14:22:242:251383227
Mazur
Radzymin
3:23:41:12:01:88:24:20:2---------3:14:31:13:05:138:271382326
Rządza
Załubice
0:112:43:11:63:21:30:11:61:3---------0:20:31:10:113:441321107
WKS
Rząśnik
2:31:11:32:01:01:23:22:23:42:0---------3:24:32:127:231372423
Wicher
Kobyłka
0:32:11:21:01:12:11:01:41:13:02:3---------8:32:025:191372423
Wisła
Jabłonna
1:143:55:01:50:20:21:32:40:31:13:43:8---------2:122:521321107
Wkra
Pomiechówek
1:63:60:32:13:32:03:52:21:51:01:20:21:2---------18:351332811


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Jesień 2014

Aktualizacja: 2014.11.22

kolrywaldatastrzelstracpkt
1AP Marcovia Marki24.08.2014340
2WKS Rząśnik31.08.2014221
3UKS Błyskawica W-wa07.09.2014213
4RKS Mazur Radzymin14.09.2014303
5PWKS Huragan II SKOK Wołomin20.09.2014130
6-24.09.2014---
7MKS Hutnik W-wa27.09.2014613
8KS Wkra Pomiechówek05.10.2014503
12KS Wisła Jabłonna11.10.2014423
10KS Łomianki II19.10.2014303
11KP Rządza Załubice25.10.2014413
13GKS Dąbrówka08.11.2014403
13GKS Korona Jadów15.11.2014413
13MKS Wicher Kobyłka22.11.2014203
431531


Wyniki wszystkich spotkań

Jesień 2014

Aktualizacja: 2014.11.22

drużynaAGPBŁSDĄBHURHUTKORŁOMMRCMAZRZDRZŚWICWISWKRbilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------2:14:01:36:14:13:03:43:04:12:22:04:25:043:1513101231
Błyskawica
Warszawa
1:2---------3:13:02:22:01:01:26:05:14:11:01:05:035:913101231
GKS
Dąbrówka
0:41:3---------7:10:21:13:51:40:11:01:51:33:03:022:291341813
Huragan II
Wołomin
3:10:31:7---------0:40:24:32:23:31:12:21:11:02:020:291345417
Hutnik II
Warszawa
1:62:22:04:0---------4:01:11:30:56:31:12:26:31:131:271355320
Korona
Jadów
1:40:21:12:00:4---------3:00:33:12:31:00:12:04:119:201361619
KS
Łomianki II
0:30:15:33:41:10:3---------0:30:22:05:20:17:10:223:261341813
Marcovia
Marki
4:32:14:12:23:13:03:0---------5:23:14:07:110:28:258:1613121037
Mazur
Radzymin
0:30:61:03:35:01:32:02:5---------3:03:02:17:04:033:211381425
Rządza
Załubice
1:41:50:11:13:63:20:21:30:3---------1:13:02:02:118:291342714
WKS
Rząśnik
2:21:45:12:21:10:12:50:40:31:1---------2:33:02:321:301324710
Wicher
Kobyłka
0:20:13:11:12:21:01:01:71:20:33:2---------6:01:320:241352617
Wisła
Jabłonna
2:40:10:30:13:60:21:72:100:70:20:30:6---------0:68:581300130
Wkra
Pomiechówek
0:50:50:30:21:11:42:02:80:41:23:23:16:0---------19:371341813