sezon 2013/2014

Tabela rozgrywek „Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej”

klasa „B” seniorów gr. 1 (2013/2014)

Aktualizacja: 2014.06.21

drużynakolpktzwrmpobr
AP Agape Białołęka18511701114:26
MKS Hutnik W-wa1842133276:26
LKS Wisła Zakroczym182992751:48
KS Korona W-wa182992763:58
RKS Mazur II Radzymin182473848:69
KS Bednarska182365757:52
SP Inter Warszawa182163936:54
UKS Kamionek182164840:57
Sokół II OSIR Serock1811321341:76
SRT Halinów186131417:77


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Wiosna 2014

Aktualizacja: 2014.06.21

lprywaldatastrzelstracpkt
13KS Bednarska 13.04.2014423
12UKS Kamionek26.04.20141213
14LKS Wisła Zakroczym10.05.2014523
15RKS Mazur II Radzymin18.05.20141103
16MKS Hutnik W-wa24.05.2014130
17KS Korona W-wa31.05.2014323
18Sokół II OSIR Serock07.06.20141003
19SP Inter Warszawa15.06.2014423
20SRT Halinów21.06.2014303
531224


Wyniki wszystkich spotkań

Wiosna 2014

Aktualizacja: 2014.06.18

drużynaAGAPEBednarskaHalinówHutnikInterKamionekKoronaMazur IISokół IIWisłabilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------4:23:0 (w)1:34:212:13:211:010:05:253:12980124
KS
Bednarska
2:4---------7:02:23:31:65:52:35:05:232:25933312
SRT
Halinów
0:3 (w)0:7---------1:72:30:62:31:12:20:18:3290272
Hutnik
Warszawawa
3:12:27:1---------9:04:312:34:28:01:150:13972023
Inter
Warszawa
2:43:33:20:9---------0:02:23:64:22:119:29933312
UKS
Kamionek
1:126:16:03:40:0---------1:25:31:12:225:25933312
Korona
Warszawa
2:35:53:23:122:22:1---------3:11:02:323:29942314
Mazur II
Radzymin
0:113:21:12:46:33:51:3---------8:25:328:34941413
Sokół II
Serock
0:100:52:20:82:41:10:12:8---------2:49:4390272
Wisła
Zakroczym
2:52:51:01:11:22:23:23:54:2---------19:24932413


Wyniki poszczególnych spotkań drużyny AGAPE Białołęka

Jesień 2013

Aktualizacja: 2013.11.10

lprywaldatastrzelstracpkt
1UKS Kamionek01.09.2013 (N)313
2MKS Hutnik W-wa08.09.2013 (N)513
3SRT Halinów14.09.2013 (S)1003
4LKS Wisła Zakroczym21.09.2013 (S)923
5SP Inter Warszawa29.09.2013 (N)303
6RKS Mazur II Radzymin06.10.2013 (N)1513
7Sokół II OSIR Serock13.10.2013 (N)423
819.10.2013 (S)---
9MKS Wicher II Kobyłka27.10.2013 (N)433
10KS Bednarska 06.11.2013 (Wt)513
11KS Korona W-wa10.11.2013 (N)763
651730


Wyniki wszystkich spotkań

Jesień 2013

Aktualizacja: 2013.11.10

drużynaAGAPEBednarskaHalinówHutnikInterKamionekKoronaMazur IISokół IIWicher IIWisłabilanskolejkizwrmpopkt
AGAPE
Białołęka
---------5:110:05:13:03:17:615:14:24:39:265:1710100030
KS
Bednarska
1:5---------7:01:13:65:02:11:14:92:21:427:291033412
SRT
Halinów
0:100:7---------1:24:22:50:51:10:81:31:410:47101184
Hutnik
Warszawawa
1:51:12:1---------3:14:16:15:03:13:31:229:161062220
Inter
Warszawa
0:36:32:41:3---------2:11:42:32:44:31:021:281040612
UKS
Kamionek
1:30:55:21:41:2---------3:110:32:11:02:116:321040612
Korona
Warszawa
6:71:25:01:64:111:3---------5:34:26:43:546:331060418
Mazur II
Radzymin
1:151:11:10:53:23:03:5---------5:18:62:527:411042414
Sokół II
Serock
2:49:48:01:34:21:22:41:5---------3:04:935:331040612
Wicher II
Kobyłka
3:42:23:13:33:40:14:66:80:3---------1:525:37101275
Wisła
Zakroczym
2:94:14:12:10:11:25:35:29:45:1---------37:251070321